Aby Vaše vidění bylo co nejostřejší a nejpohodlnější a vaše brýle vypadaly co nejlépe používáme brýlové čočky špičkových, světových výrobců jako je německý Rodenstock nebo francouzská firma Essilor. S každým zákazníkem řešíme jeho konkrétní potřeby a doporučíme mu vhodný typ brýlových čoček, a že možností je opravdu hodně. Brýle do dálky - Nejčastější dioptrická vada očí. Obraz procházející okem dopadá mimo sítnici a je potřeba ho pomocí korekce zaostřit do žluté skvrny. Díky velkému výběru brýlových obrub a co nejtenčím brýlovým čočkám v nich však můžete vypadat a cítit se skvěle.

bryle logo essilorbryle logo rodenstockoptika krepela bryle 1

 

Brýle na čtení 

Čtení knížky, pohled do mobilu už není komfortní? Je na čase uvažovat o pořízení brýlí na čtení. Většina nositelů začíná pociťovat problémy zhruba od 43. roku a v ten čas se k nám stavte na přeměření zraku, kde zjistíme přesné hodnoty vašich očí.

Multifokální brýle

Chcete mít jedny brýle na všechny vzdálenosti a nebaví Vás neustálé měnění brýlí do dálky a do blízka? Multifokální brýle jsou tou správnou volbou.

Dioptrické sluneční brýle

Ideální možnost pokud chcete vyřešit pohodlné vidění při slunečních dnech. Vybereme správný tón a intenzitu zabarvení.

Pracovní brýle

Potřebujete mít široké zorné pole na čtení ( 40cm) a na monitor (70-100cm)? Chcete se cítit při práci v kanceláři pohodlně? Tyto brýlové čočky jsou ideálním řešením.

Sportovní dioptrické

Vyřešit ostré vidění při sportu někdy bývá oříšek, my ale díky dlouholetým zkušenostem víme co nabídnout.

Brýle na řízení

Cítíte, že řízení v noci nebo za šera není ok? Díky brýlovým sklům vyladěným na řízení Vám zrak dokážeme výrazně zlepšit.

Brýle blokující modré světlo

Pociťujete únavu, pálení očí při delší práci s počítačem? Dost pravděpodobně by to chtělo brýlové čočky, které odfiltrují větší množství modré složky světelného spektra. Tato skla ochraňují i vaši sítnici, která by v pozdějším věku mohla trpět degenerací.

Zahlungsmöglichkeiten

Možnosti plateb

Rabatte

10% VIP karte Freeport
10% Rabatt für bestehende Kunden

Filiale

Optika Křepela
Freeport Fashion Outlet
Chvalovice-Hatě 196
669 02 Znojmo
Česká republika

Kontakt

Bronislav Křepela
+420 515 220 510
+420 774 903 393
info@okbryle.cz
fb.com/okbrylecz
instagram.com/okbryleczech

© 2024 Optika Křepela - Freeport Fashion Outlet