Informace

Dioptrické brýle

I když se nacházíme v obchodním centru Freeport Fashion Outlet, můžete si být jisti, že v naší optice najdete aktuální zboží včetně novinek, které jsou nám dodávány mezi prvními v ČR. Díky velkému výběru u nás najdete brýlové obruby různých značek a všech cenových kategorií. Náš sortiment je pečlivě vybrán od sportovního po elegantní design tak, aby jste mohli podtrhnout svůj styl.

Optika Křepela - dioptrické brýle

Pánské

Ležérní i šik, sportovní i klasické - pánské brýle z naší široké nabídky značek Hugo Boss, Ray-Ban, Emporio Armani, Oakley, Tommy Hilfiger, Gucci. Skvěle zdůrazní váš individuální charakter. Díky brýlím z naší kolekce budete nejen vypadat skvěle, ale také znovu zažijete přirozené vidění.

Dámské

Dámské brýle jsou víc než jen speciálním doplňkem dokonalého vzhledu, ale je to i módní záležitost. Doprovází vás životem v každých situacích, jsou nezbytnou podmínkou přirozeného vidění a navíc skvěle vypadají. Ze značek Michael Kors, Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Gucci, Vogue, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Prada bude vybírání zábavou.

Dětské

I pro naše nejmenší jsme připravili velký výběr dětských brýlí, které byly vybírány z ohledem na funkčnost - víme jakou zátěž potřebují dětské brýle vydržet. Kromě flexibilních brýlí Nano, máme i
velký sortiment dětských brýlí Ray-Ban a ostatních značek. 

Sluneční brýle

Reálné podání barev bez zkreslení, 100% ochrana před UV zářením, ochrana proti oslnění díky polarizaci, nebo třeba zvýšení kontrastu barev. To vše můžeme čekat od brýlí, které máme v naší široké nabídce. Vybírat můžete ze značek jako je Oakley, Ray-Ban, Emporio Armani, Michael Kors, His, Vogue.

Skla do brýlí = brýlové čočky

Aby Vaše vidění bylo co nejostřejší a nejpohodlnější a vaše brýle vypadaly co nejlépe používáme brýlové čočky špičkových, světových výrobců jako je německý Rodenstock nebo francouzská firma Essilor. S každým zákazníkem řešíme jeho konkrétní potřeby a doporučíme mu vhodný typ brýlových čoček, a že možností je opravdu hodně. Brýle do dálky - Nejčastější dioptrická vada očí. Obraz procházející okem dopadá mimo sítnici a je potřeba ho pomocí korekce zaostřit do žluté skvrny. Díky velkému výběru brýlových obrub a co nejtenčím brýlovým čočkám v nich však můžete vypadat a cítit se skvěle.

logo Essilorlogo RodenstockOptika Křepela - dioptrické brýle

Brýle na čtení 

Čtení knížky, pohled do mobilu už není komfortní? Je na čase uvažovat o pořízení brýlí na čtení. Většina nositelů začíná pociťovat problémy zhruba od 43. roku a v ten čas se k nám stavte na přeměření zraku, kde zjistíme přesné hodnoty vašich očí.

Multifokální brýle

Chcete mít jedny brýle na všechny vzdálenosti a nebaví Vás neustálé měnění brýlí do dálky a do blízka? Multifokální brýle jsou tou správnou volbou.

Dioptrické sluneční brýle

Ideální možnost pokud chcete vyřešit pohodlné vidění při slunečních dnech. Vybereme správný tón a intenzitu zabarvení.

Pracovní brýle

Potřebujete mít široké zorné pole na čtení ( 40cm) a na monitor (70-100cm)? Chcete se cítit při práci v kanceláři pohodlně? Tyto brýlové čočky jsou ideálním řešením.

Sportovní dioptrické

Vyřešit ostré vidění při sportu někdy bývá oříšek, my ale díky dlouholetým zkušenostem víme co nabídnout.

Brýle na řízení

Cítíte, že řízení v noci nebo za šera není ok? Díky brýlovým sklům vyladěným na řízení Vám zrak dokážeme výrazně zlepšit.

Brýle blokující modré světlo

Pociťujete únavu, pálení očí při delší práci s počítačem? Dost pravděpodobně by to chtělo brýlové čočky, které odfiltrují větší množství modré složky světelného spektra. Tato skla ochraňují i vaši sítnici, která by v pozdějším věku mohla trpět degenerací.

Payment options

images/platby-karty.jpg
images/platby-benefit-plus.jpg
images/platby-benefity.jpg
images/platby-edenred.jpg
images/platby-sodexo.jpg
images/platby-up.jpg

Sales

10% VIP card Freeport
10% OFF to existing customers

Branches

Optika Křepela
Freeport Fashion Outlet
Chvalovice-Hatě 196
669 02 Znojmo
Česká republika