I když se nacházíme v obchodním centru Freeport Fashion Outlet, můžete si být jisti, že v naší optice najdete aktuální zboží včetně novinek, které jsou nám dodávány mezi prvními v ČR. Díky velkému výběru u nás najdete brýlové obruby různých značek a všech cenových kategorií. Náš sortiment je pečlivě vybrán od sportovního po elegantní design tak, aby jste mohli podtrhnout svůj styl.

optika krepela bryle

 

Pánské

Ležérní i šik, sportovní i klasické - pánské brýle z naší široké nabídky značek Hugo Boss, Ray-Ban, Emporio Armani, Oakley, Tommy Hilfiger, Gucci. Skvěle zdůrazní váš individuální charakter. Díky brýlím z naší kolekce budete nejen vypadat skvěle, ale také znovu zažijete přirozené vidění.

Dámské

Dámské brýle jsou víc než jen speciálním doplňkem dokonalého vzhledu, ale je to i módní záležitost. Doprovází vás životem v každých situacích, jsou nezbytnou podmínkou přirozeného vidění a navíc skvěle vypadají. Ze značek Michael Kors, Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Gucci, Vogue, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Prada bude vybírání zábavou.

Dětské

I pro naše nejmenší jsme připravili velký výběr dětských brýlí, které byly vybírány z ohledem na funkčnost - víme jakou zátěž potřebují dětské brýle vydržet. Kromě flexibilních brýlí Nano, máme i
velký sortiment dětských brýlí Ray-Ban a ostatních značek. 

Sluneční brýle

Reálné podání barev bez zkreslení, 100% ochrana před UV zářením, ochrana proti oslnění díky polarizaci, nebo třeba zvýšení kontrastu barev. To vše můžeme čekat od brýlí, které máme v naší široké nabídce. Vybírat můžete ze značek jako je Oakley, Ray-Ban, Emporio Armani, Michael Kors, His, Vogue.

Payment options

Možnosti plateb

Sales

10% VIP card Freeport
10% OFF to existing customers

Branches

Optika Křepela
Freeport Fashion Outlet
Chvalovice-Hatě 196
669 02 Znojmo
Česká republika

Contact information

Bronislav Křepela
+420 515 220 510
+420 774 903 393
info@okbryle.cz
fb.com/okbrylecz
instagram.com/okbryleczech

© 2024 Optika Křepela - Freeport Fashion Outlet